Víte jak na hubnutí?

krásné mužské břicho s popiskem

Ano, mým prvotním záměrem bylo upravit si vlastní životní styl! Díky úpravě životního stylu jsem zhubnul už 8 kg za 40 dní! A když už pracuji na rovnováze zdraví, tak bych i já měl mít svou rovnováhu zdraví v pořádku. Takže jsem se v myšlenkách už pár měsíců předem připravoval na tuto změnu.

Proč jsem chtěl změnit svůj životní styl?

Možná to také tak máte a jste na tom podobně, takže následující myšlenky Vám budou připadat (jako), že je důvěrně znáte. Žiji už 23 let v různých stresově náročných situacích, ale na rozdíl od lidí, co ze stresu rapidně hubnou, tak já naopak více jím a přibírám na váze. Pak si říkáte, co hergot dělám špatně? Jak to mám změnit? Vyzkoušel jsem mnoho různých způsobů diet, hladovek, zaručených systémů hubnutí a také kurzů a cvičení. Vždy jsem zhubl pár kil, někdy i 10 kg za dva měsíce, jenže pak se s mým tělem něco stalo a přestal jsem ubírat na váze. Jak je to možné, vždyť vše dodržuji a přesto jsem přestal hubnout? Také to znáte?

Libor 117kgZačal jsem tedy více studovat všechny souvislosti a vytvářet svůj vlastní plán, jak to změnit, ale přitom nestrádat hladem, žít klidněji, věnovat se více rodině a hlavně nastartovat hubnutí tak, aby bylo efektivní a trvalé!

Věděl jsem, že chci zanechat dosavadního způsobu života. Už mi vadilo, že se u všech jídel vášnivě přejídám, že se cpu masem jak urvaný, že mé pudy obtěžují manželku a že každý večer potřebuji určitou dávku alkoholu minimálně 2 – 5 dcl vína, nebo dvě piva na uvolnění. A když nebylo pivo nebo víno, sáhl jsem i po tvrdém alkoholu. A pak jsem si často připadal jako alkoholik. ,,Takto chci žít? Chci být otrokem svých pudů a vášní?“ Věděl jsem, že NE, ale pro pána jána, jak to změnit?
Za ta léta jsem už měl mnoho zkušeností a stále studuji nové a nové souvztažnosti. No, a potom přišel 20. červen 2014, pátek a tedy můj večer, kdy jsem chodíval na pivo. Vypil jsem tři piva a tři panáčky na dobrou náladu s přáteli. Po příchodu domů, to už všichni spali, jsem si ohřál masíčko od oběda. Protože se mi zdálo, že je ho tam nějak málo pro tak krásný závěr dne, tak jsem si přidal do toho hrnce ještě klobásku a bůček. To vše jsem zapekl a s velkou chutí a láskou jsem vše sežral, přikusujíc velký krajíc chleba.

Sytý a spokojený jsem ulehl a spal. Ve dvě ráno jsem se probral žízní tak jsem tiše vstal a šel se napít. (Po tichém zavření dveří) Sotva jsem tiše přivřel dveře od ložnice, tak se mé břicho vzedmulo a hrdlem mi vyletěl proud všeho, co jsem ještě večer spořádal. Bylo štěstí, že jsem ještě držel sklenici od vody. Ta byla okamžitě plná a další obsah mého žaludku se dral ven, ale to už jsem pádil k záchodové míse, kterou jsem pak objímal ještě deset minut. To, co jsem zanechal po cestě k toaletě na podlaze, tak to jsem začal hned uklízet, ale to se už vzbudila má úžasná žena a měla starost, co mi to je. Nepomohla mi, ale zkontrolovala, jestli jsem v pořádku a pak šla klidně spát. Ráno podlahu znovu vytřela, za což jí i teď děkuji, protože dlažba byla stále mastná a zrovna moc nevonělaOvoce. Už mi více špatně nebylo, usnul jsem a ráno vstal jako jindy. Bylo 21.června 2014, významný den letního slunovratu, a tak jsem si řekl: ,,Tak takhle tedy NE, tak to já přece nechci! Změním to a začnu s tím teď hned“!

Od toho dne jsem nastoupil cestu k vlastní rovnováze zdraví a k hubnutí.

Jako první jsem zásadně změnil jídelníček, ale taky jsem hned od prvního dne začal pít čaj na hubnutí Nobilises. Tento čaj skvěle čistí lymfatický systém a odvádí tak z těla toxiny a škodlivé látky. Tělo se právě při spalování tuků zbavuje mnoha usazených škodlivin, kterým je dobré pomoci právě kvalitní bylinnou směsí v podobě čajového nálevu Nobilisesa jak jsem na sobě vyzkoušel, nejlépe mi funguje právě Nobilises. Protože jsem nechtěl své tělo v této fázi zatěžovat hladem, zvolil jsem ovocnou kůru, kdy jíte pouze ovoce a ořechy. Kupodivu mi to nedělalo žádné potíže přejít pouze na ovocnou stravu, a když jsem měl nutkavou potřebu něčeho ostřejšího, tak jsem si okořenil lísková a mandlová jádra, takže ani mé chuťové buňky neměly újmu.

Po měsíci mi váha ukázala o čtyři kila méně, takže jsem byl spokojený, ale bohužel, na mé postavě to nebylo moc znát a to mě trochu znervózňovalo. Znovu jsem upravil svůj jídelníček tak, že dopoledne jím pouze ovoce, ale od oběda už jím zeleninu a ořechy. Večer, z důvodu příjmu bílkovin, si pochutnávám na sýrech. Mám domácí sýr, které žena vyrábí z kozího mléka od naší Rozárky. Pojídání sýrů mi opět zvýšilo uvolňování hlenů, hlavně po ránu, které po prvním ovocném měsíci naprosto přestalo. Právě prvních 14 dnů, mé ovocné stravy, se mi patogeny ve formě hlenů čistily velmi razantně.

Břicho s volnými ryfly
Jak dny ubíhají, stále se cítím ve svém oblečení volnější, opasek každou chvíli zapínám o dírku méně a sám se cítím lehčí a lehčí. Ale zrcadla mám snad začarovaná. Tam se mi to moc nezdá. Proto jsem zařadil do svého systému hubnutí i aerobní fyzickou aktivitu, kterou provádím denně asi 50 minut. Před, a po této aktivitě sním pokaždé dvě tobolky speciáPaullineslní směsi z bylin Paullines, kterou jsem vyvinul právě pro spalování tuků a jako akcelerátor metabolismu. Tato směs bylin v tobolkách má jako vedlejší účinek schopnost v těle rychle spalovat alkohol, takže jsem ji nazval Večírek bez kocoviny. Váha mi i tak moc nejde dolů, ale přibývá mi svalovina, i když břicho pořád nemizí.

Zvyšuje se mi kondice, ale váha se nemění! Taky to znáte? Co s tím?

No a jak jsem poznal, že mám lepší kondici? Tak to si musíte přečíst dále.
Našim prasátkům, která vykrmujeme na prodej, přidáváme i chléb jako zákusek. Kamarád nám (právě) vozí tvrdý chléb Avií v kontejneru. Takže vždycky když přijede, musím vylézt na kontejner do výšky asi 3 metry a suchý chléb si přeložit do vlastní nádoby. Pokaždé jsem musel dovézt nádobu a žebřík, vylézt nahoru po žebříku a po naložení chleba opět slézt Naše prasátkapo žebříku dolů. Ale posledně to bylo trochu jinak. Copak se stalo? Tak jsem stál u toho náklaďáku s kontejnerem s připravenou nádobou na chléb a díval se nahoru. Nechtělo se mi už opět vracet do stáje a tak jsem dumal, jak tam vylézt bez žebříku.

Před pár lety, když jsem byl ještě hubenější, to šlo normálně, ale dnes ………? A z ničeho nic mě napadlo: ,,Tak tam přece vylez!“ Tak jo! Hups, šups, chytit se, vyšvihnout a byl jsem nahoře. Jak je to možné? Co se to stalo? Byl jsem v udivení! Vždyť ještě před nedávnem by mi to dalo obrovskou práci, byl bych ufuněný, bolavý a jistě někde odřený, jak bych se škrábal nahoru. Ale dnes? Dnes jsem tam vyskočil a ani jsem o tom nevěděl! Ano, poznal jsem, že mám více síly, že jsem opravdu zhubnul a že jsem lehčí! A to i přesto, že se můj pupek moc nezmenšuje. Dolů jsem slezl lehce jako nahoru a byl jsem v tu chvíli sám pro sebe šťastný, miloval jsem se za to! A v tu chvíli, i když o tom nikdo neví až teď vy, tak jsem byl a pořád jsem na sebe hrdý!

Pupek 122cmAle jak zmenšit ten můj krásný a dlouho pěstěný pupek?

Spolupracuji s firmou, která má sortiment perfektně fungujících bylinných přípravků, taky hygienické potřeby a diagnostické přístroje, ale i přístroje, které čistí maso a ovoce od jedů a škodlivin. Pro lidské zdraví škodlivé hormony a antibiotika dostávají v krmivu zvířata ve velkých výkrmnách, aby měla velké přírůstky. Ovoce se stříká chemií pro vyšší trvanlivost. A proto jsem si přístroj bez váhání pořídil. Tuto čističku poctivě používám se skvělými výsledky! Ovoce má lepší a výraznější chuť jakou má ovoce mít a maso je rychleji připraveno s chutí naprosto odlišnou od masa nevyčištěného. Stejně tak jsem velmi spokojen s přístrojem na měření průchodností meridiánů, který denně používám při diagnostice zablokované energie v těle klienta. No a právě tato společnost nabízí i přístroj na hubnutí v místech, kde se nám nedaří obvyklými metodami objem zmenšit. A to, je můj případ.

Břicho s metremJsem v bodu, kdy mám pupek, který se mi nezmenšuje! Hubnu všude možně, ale moje pneumatika dělá, jako by se nic nedělo. Mé blízké okolí si ani nevšimlo, že jsem něco shodil, protože můj krásný pupek je pořád velký. A to mě štve! Ne můj pupek, ten mě neštve, ten je můj a mám ho rád ( chi, chi), ale štve mě to, že se nezmenšuje. Proto jsem byl nadšený z nabídky tohoto skvělého přístroje, který jsem si taky hned pořídil a už teď začínám na sobě zkoušet. Hlavně mám tento přístroj pro své zdraví a pro zhubnutí toho, co mi hubnout nejde. Tak proto jej mám! Už teď cítím, jak se mi něco okolo pupku mění. Je to úžasný pocit, když jsem konečně našel něco, co může změnit moji patovou situaci v celém systému hubnutí, něco, co mi pomůže změnit právě ty partie, které se opravdu hubnou mimořádně obtížně. Něco, co zapnu a můžu klidně psát tento článek a ono to pracuje a vibruje s mými tuky, tak jako kdybych tvrdě cvičil.

Právě teď mi to třepe s mým pupkem a až skončí interval, dám si to na jedno stehno a pak na druhé. Výborně to také funguje na bolavá, nebo namožená záda. Tak to procvičí a prokrví celou oblast svalů, že bloky a bolesti za 20 minut zmizí. No, co vám budu vyprávět, úžasný přístroj.

Zajímá vás, jak budu pokračovat? Jak jsem dopadl a jak mi tento přístroj pomáhá se zmenšováním pupku a s celým hubnutím?

Vše vám rád příště ukážu a sdělím vám taky své výsledky, jakých za pomoci tohoto přístroje budu dosahovat. Jen napište svůj email, děkuji.


Share Button

2 thoughts on “Víte jak na hubnutí?

    1. Děkuji Táňo, na čaje a ostatní moje výrobky z bylin už brzy bude připravený e-shop a přístroj poctivě testuji. Přijde mi, že nahrazuje částečně pohyb a používá při práci svaly, které jinak nezapojíme do práce :-), více až po otestování. Jinak k Tvému úspěchu z hubnutím Ti moc gratuluji, jistě se také cítíš lépe a vše se Ti více daří, to vše totiž přináší hubnutí, když se zbavíme zbytečné zátěže, vše nám lépe jde 🙂

Leave a Reply