Jaká je bylinka na „DNU“? Aneb onemocnění „DNOU“!

„DNA“ – je nemoc, která je ve fyzické podobě onemocněním z překyselení lidského organismu. Toto překyselení je způsobeno, z pohledu fyzického těla, nevhodnou stravou člověka, která je dlouhodobě – a to i několik desetiletí – naprosto denně téměř stejná! Tato neživá a často přesolená potrava způsobuje přesycení krve a lymfy krystalkami různých solí tak, že orgány jako játra a ledviny už nejsou schopny krev a lymfu dostatečně vyčistit.

Nejčastější projenohyv této „NE-moci“ je na kloubech u palců na nohou a to proto, že je to nejvzdálenější velký kloub lidského těla od srdce odstředivým směrem. Vysvětlení je velmi jednoduché a souvisí s naprosto veškerými nemocemi, jako jsou bércové vředy na nohou, křečové žíly na nohou, otoky dolních končetin a další.  Jak víme, lidské tělo je protkáno soustavou cév, žil a vlásečnic a ty ze srdce rozvádí krev do všech částí lidského těla, i do těch nejmenších buněk. Tepnami srdce pumpuje čistou a okysličenou krev do každé buňky a žilami se krev bez kyslíku vrací zpět do plic a k srdci přes játra a ledviny, kde zanechá část nečistot, které nasbírala – myslím tím, že vyčistila a vymyla mezibuněčný prostor od škodlivých látek – a místo molekul kyslíků přenáší krev molekuly solí. Stejnou funkci myčky buněk má i lymfa a lymfatický systém.

Tento proces je také zodpovědný za vznik ledvinových a žlučových kamenů.

 

Proč ale, ledviny neodvedou nasbíranou sůl, močí ven z těla?

 

Člověk, který celá desetiletí svého života pojídá jídlo, které je silně překyselující, je tak nasáklý molekulami solí, že už veprove-3ledviny nejsou schopny tuto sůl odvádět z těla ven. Představme si, že je krev tohoto člověka přesycena solí. Stejně tak lymfa a ledviny i játra tuto sůl začnou skladovat v sobě, aby nebyly zasaženy životně důležité orgány jako je mozek a v tu chvíli nám vznikají močové i žlučové kameny.

Jednoduché, že?

 

Jak s tím tedy souvisí palce u nohou?

 

Podobně!

 

Představme si, že člověk trpící záněty kloubů u palců na nohou má většinou nadváhu a s tím souvisí i málo pohybu a stres. Ale se dnou se potýká i mnohý takzvaně „hubený“!

U takového člověka je díky molekulám solí a dalších nečistot, lymfa i krev velmi hustá a srdce má zvýšenou práci! Tudíž zvýšený krevní tlak a zmenšený průtok v tepnách i žilách vlivem usazenin z potravy na jejich stěnách. Srdce sice dotlačí malé množství okysličené krve do nohou i do palců a kloubů, ale zmenšený průtok znečištěné krve v žilách nedovolí buňkám krve odvádět všechny soli a nečistoty z těch velkých, od srdce nejvzdálenějších, kloubů lidského těla a tak se tam začne sůl usazovat.

Jak dlouho to trvá, než začnou bolesti?

 

Někdy jen několik let, ale někdy i desítky let, než se DNA v lidském těle projeví. Vše záleží na každém jednotlivci zvlášť.

Jaká je příčina tohoto onemocnění z duchovního hlediska?

 

kamenny-kruhZ tohoto pohledu můžeme o takovém člověku říci, že je velmi zkostnatělý ve svých názorech. Jen velmi nerad cokoli mění ve svém životě. Jakákoli změna je pro něj nepříjemná a velmi těžce ji přijímá.

Raději se podívejme na ÚČEL tohoto onemocnění.

 

Účelem je, aby se člověk zastavil a začal přemýšlet! Když dostanete zánět kloubů palců u nohou, přestanete chodit, když dostanete zánět žlučníku vyvolaný velkým množstvím nahromaděných solí – zastaví vás to, stejné je to s ledvinovými záněty. Když nejste ochotni nic na svém způsobu života změnit, musíte být z vyššího duchovního hlediska zastaveni, abyste začali přemýšlet o svém životě a o tom, jak se zbavit bolestí kloubů u palců nohou.

Právě duch zastaví člověka skrze „NE-moc“! Zastaví ho a dnes je stále více lidí, co začnou přemýšlet, proč je tato „NE – moc zastavila!. „NE – mohou“ se hýbat, „NE – mohou“ se věnovat koníčkům, ani rodině.

Co by ale museli udělat aby ,,MOHLI“?

 

Sám život každého z nás vybízí k tomu, abychom začali o věcech přemýšlet, abychom přestali být loutkami v rukou několika málo vládců tohoto světa!

Na mentální úrovni je třeba se soustředit na to, co můžeme postupně změnit, je třeba zamyslet se nad tím, jak budeme prožívat nové životní výzvy a změny. Toto přemýšlení přímo souvisí s tím, jak změníme na fyzické úrovni svůj jídelníček, jak do života vneseme více pohybu a jak sami sebe k tomu přesvědčíme. Náš duch nám s tím celým pak pomůže a to tak, že najednou začneme potkávat jiné lidi, dozvíme se nové informace a to vše se děje jakoby  ,,NÁHODOU“

A můžou nám s „DNOU“ pomoci i bylinky?

 

Ano, dávám vám návrh na týdenní kůru pro akutní stavy:

 

bobkovy-list

Do hrnce dáme vrchovatou polévkovou lžíci kořene pýru, čajovou lžičku kořene růže šípkové, tři velké bobkové listy – působí velmi dobře v této kombinaci jako rozpouštěče usazenin v celém těle a přidáme trošku kůry skořice – ta zaktivuje celý proces a díky její ostrosti na energetické úrovni, se odvar dostane postupně i do těch nejvzdálenějších míst našich lidských těl. Tyto byliny zalijeme litrem vody, uvedeme k varu a 15 minut mírně povaříme. Po vychladnutí odvar popíjíme celý den a vždy teplý!!! Po dobu minimálně jednoho až tří měsíců i déle.

nobillises-4Další možností je čaj na očistu lymfy a lymfatického systému, který jsem k tomuto účelu pročištění sestavil. Můžete si jej koupit a cena za 80g je 170,- Kč + poštovné. Objednávky v této chvíli přijímám pouze na mailovou adresu: libordolezel@centrum.cz

Způsobů, jak si v této „NE-moci“ pomoci dalšími bylinami a praktikami, je více, ale pak nastupuje individuální poradenství, které praktikuji v Dobroticích u Holešova. V případě Vašeho zájmu o konzultaci, mi můžete volat na mobil 603 87 05 31.

Při akutních bolestech je nutné okamžité snížení příjmu kyselinotvorných potravin a jíst co nejvíce zásadotvorných potravin. Jíme hlavně zeleninu, méně ovoce, začneme s každodenní chůzí minimálně 0,5 až 1 kilometr, ale pokud to fyzický stav dovolí, klidně kilometrů pět. To způsobí lepší prokrvení dolních končetin, dutiny břišní i celého těla. Odvar z bylin zředí krev a odvádí škodliviny močí z těla ven. Proto je nutné při akutních bolestech pít ovaru až dva litry denně. Je to ale dlouhodobý proces trvající několik týdnů až měsíců. Důležitý je také přísun čisté neperlivé vody, aby se krev více ředila a snadněji čistila. Myslíme pozitivně na to, jak se nám tělo čistí a že tyto změny nám vnesou více zážitků a radosti do našeho života.

Není to příliš složité?

 

Není!

 

zeleninaKaždý sám si musíme položit otázku, co je „skutečně“ pro nás důležité!

To vám navrhuji i já. Napište si na papír to, co je pro vás důležité a pak se sami sebe zeptejte, jestli toho dosáhnete, když vás navštíví „NE-moc“!

Tyto informace dostávám ze svého nitra, od svého ducha a také díky nikdy nekončícímu studiu ezoterních i jiných věd. Děkuji, že vám mohu sloužit.

 

Share Button

Leave a Reply