Jak jsem za devět měsíců k e-shopu přišel

Logo 1 e-shopTak jako se dítě z lásky mezi otcem a matkou počne a vyvíjí se devět měsíců, stejně tak i e-shop zBylin.cz byl počat první myšlenkou přesně před devíti měsíci a číslice devět se e-shopu zBylin.cz stala hvězdou.

 

HvězdaHvězdou, která svým světlem osvětluje vše, co se na tomto e-shopu nachází, tak aby si kdokoli mohl vybrat právě tu směs bylin, která mu v dané chvíli nejvíce pomůže. Toto světlo je také magické stejně, jako je magická číslice 9.

Devítka je násobek trojky protože 3 x 3 = 9, to tedy znamená, že je devítka trojnásobně silnější nežli trojka v magické síle. Pro směsi bylin ať už do čajů nebo do tobolek většinou používám právě z těchto důvodů trojkombinaci bylin tak, jako je použita u Rosehipes což si můžete přečíst v elektronické knize ,,Jak se za 24 hodin bylinami uzdravit z chřipky a nachlazení“ 

 

Ale zpět k e-shopu zBylin.cz a k jeho vývoji. Jako první jsme začali pracovat na zadání výroby všech produktů, které se na zBylin.cz nacházejí. Byla to náročná cesta najít vhodného dodavatele bylin, které jsou kvalitní, mají certifikáty původu a jsou zpracovány do potřebné podoby. Dalším úskalí se objevilo ve zpracovateli, který má za úkol tyto směsi bylin vložit do želatinových tobolek a ty pak zabalit do krabiček. Našli jsme zpracovatele, který nám ale sdělil, že nejmenší počet tobolek, které nám je ochoten zabalit je sto tisíc. No to bylo velké číslo a šel z toho strach. Ano strach představte si, že musíte zajistit všechny suroviny, správným poměrem je namíchat a pak je nechat zabalit a to v množství, které je tak veliké, že netušíte, zdali tyto výrobky prodáte. Jak ale udělat průzkum trhu?  To jsem nevěděl, zkoušel jsem to, ale moc se mi v tom nedařilo, takže jsem se rozhodl, že do celé výroby investuji, což byly poměrně velké peníze i s tím rizikem, že pro své produkty nakonec nenajdu spotřebitele a sním je sám se svou rodinou.

 

IMG_2551Celý tento proces trval tři měsíce, ale tak jako přibližně ve třetím měsíci těhotenství ženy přichází do tělíčka děťátka dušička, začala vstupovat duše i do našeho e-shopu zBylin.cz! Cítil jsem v srdci, že nejvhodnější způsob jak začít lidem ukazovat všechny produkty je otevřít e-shop. A s touto utkvělou myšlenkou vstoupila duše do e-shopu zBylin.cz.

 

Nastal jiný problém. Jak a kdo e-shop vytvoří a spustí!? Tou dobou jsem už začal produkty z Bylin ukazovat na různých výstavách a setkáních, kde se lidem velmi líbily a kupovali je, ale to obrovské množství jsem takto nebyl sám schopen předvádět. A tu se objevil mladík a zcela rozumně začal mé sousedce nabízet, že jí za mírný poplatek, jako student školy s výpočetní technikou vytvoří webovou stránku, aby měla svůj prodej kozích sýrů vylepšený. Zbystřil jsem a mladíka hned oslovil. V mysli jsem si liboval, jak by to bylo skvělé, kdyby někdo e-shop podle mých představ postavil. No byl jsem nadšený taky proto, že jsem stále farmařil, musel jsem vyrobit seno na zimu a krmit vepře a býky, takže jsem měl velmi málo času na nějaký e-shop.

 

Další týden jsme se s mladíky sešli a dohodli podrobnosti o celém projektu. Z počátku vypadali velmi profesionálně a cena byla poloviční než od profesionálů. I všechny návrhy byly skvělé, tak teď už jen začít. Dal jsem své požadavky a představy a uběhl první měsíc, kdy vznikla doména zBylin.cz a hrubý návrh e-shopu. Netlačil jsem na mladíky, protože sám jsem nevěděl, co mám na farmě dělat dřív. Pokoušel jsem se sdělit našim programátorům jak má vypadat dizajn e-shopu, ale stále se mi zdálo podle výsledků, že mi nerozumí, tak jsem po dvou měsících sedl k počítači a udělal ve wordu návrh, jak by e-shop měl vypadat. Neuspěl jsem! Zase to vypadalo jinak, než jsem to cítil a vnímal.

IMG_2484Tlak se na mě stupňoval, výrobky doma ve skladu a e-shop nikde, já pořád na poli a u zvířat a investované peníze leží ladem. Jestli jste to zažili tak víte, o čem píši. Dalším velkým stresem na mě působilo, že jsem stále v práci a nemám čas na naše nádherné děti, už jsem nevěděl, jak vše stihnout a to byl ten okamžik, kdy mě doslova osvítil Duch svatý ,,Už tři měsíce Ti vyrábí e-shop někdo, kdo k němu nemá žádný vztah! Ty cítíš svou cestu kudy jít životem, ale jsi zabředlý ve starých vzorcích chování svých předků. Změň to a vydej se naplno po nové cestě! Ne zítra, ne dnes, ale HNED!“ Měl jsem v té chvíli pocit, jako by se mi rozsvítilo v hlavě. No konečně jak to, že mě to nenapadlo dříve? A to jsem ještě před dvěma měsíci nakoupil další zvířata na výkrm asi proto, abych měl víc práce. Proto jsem se hned dal do změn! Najal jsem si na pole služby a tím vlastní stroje nepotřebuji a část jsem jich prodal. Tím mi vznikla rezerva a tak se můžu více věnovat projektu zBylin.cz, protože za tři měsíce milí mladíci e-shop zBylin.cz nedali do provozu.

 

Začal jsem tedy studovat na internetu vše o e-shopu. Jaké jsou možnosti, jak jej ovládat a spravovat. Zjistil jsem, že je pro tento druh a množství výrobků nejvhodnější si e-shop pronajat a tak jsem asi z pěti nabídek vybral ten na www.zBylin.cz. Další úskalí bylo, že stále máme ve výkrmu vepře a býky, takže každý den se přibližně 6 hodin starám o tyto zvířata, protože je nejvhodnější je dokrmit a pak prodat. Proto mi další tři měsíce trvalo, než jsem právě onoho dne a pro mě velmi svátečního, oficielně spustil e-shop zBylin.cz.  Za celým projektem se skrývají stovky hodin práce nejen mě, ale i Olina Skýpaly, mého kamaráda a spolupracovníka, kterému za jeho pomoc upřímně děkuji.

 

Náš e-shop zBylin.cz se konečně narodil!Logo 1 e-shop

Narodil se 19.9.2014 19:09!

 

Z mého pohledu je krásný, je takový jak jsem o něm snil. Teď je také na Vás a na všech dalších návštěvnících, jak se Vám bude líbit, protože jsem jej nedělal pro sebe, ale pro lidi, kteří potřebují pomoct znovu získat svou rovnováhu zdraví a tím žít šťastněji a svobodněji svůj život.

 

MagieJe zvláštní a magické, jak se u tohoto e-shopu z Bylin všude objevují devítky. Devět měsíců se vyvíjel a rostl. Když se podíváte na datum narození, jsou tam čtyři devítky. Když sečtete zbylé číslice 1+2+1+4+1 dostanete opět devítku. To je 5 devítek v datu narození. Když vynásobíte 5 x 9 dostanete číslo 54, to je 5 a 4 když je sečtete, je to zase devítka. Je to tak úžasné a fascinující, že jsem Vám to musel napsat a podělit se i s Vámi o mou radost a úspěch. Protože devítka je násobek trojky a právě trojka má největší magickou moc tak jako Svatá trojice Boží z Bible. Nejsem stoupenec žádné církve, ale vím o Bohu, vím, že je a vím, že každému z nás dal svobodu rozhodnutí, jak žít.

Do e-shopu zbylin.cz přejděte ZDE >>>

Já jsem se rozhodl a jdu po cestě zBylin, proto i Vám všem přeji, aby, jste se vydali po takové cestě, která naplní Vaše touhy a bude poseta samými úspěchy s láskou a radostí.

 

Devítka v numerologii:

Devítiletá vibrace devítky učí soběstačnosti, síle, houževnatostí, odpovědnosti a moudrosti. Devítka vždycky hledá moudrost a pravdu a má sklon dávat lidem více analytického a introspektivního myšlení, než jakého byli schopni kdy v minulosti. Devítka také představuje poustevníka z taroků. Ten je schopen přijímat moudrost a inspiraci shora, osvětlovat a objasňovat ostatním cesty pravdy, vedoucí ke smysluplnější existenci. Pokud je tato devítiletá vibrace vaší poslední, rozhodnete se převzít odpovědnost za řadu záležitostí a věnovat jim svůj čas, svou účast i své pochopení. Nezáleží na tom, zda „záležitosti“, kterou si zvolíte, bude vaše rodina nebo organizace, jež nemá s vaší rodinou nic společného: jde tu především o váš osobní růst. Tento cyklus vytváří opravdové filantropy, kteří kladou štěstí jiných výš než své vlastní. Ti, kdo se takto nesobecky rozdávají, se dočkají velkého zadostiučinění.

Trojka v numerologii:

Duševní schopnost, pojmová představivost, mentální postřeh

Trojka je číslo duševní čilosti a rychlého úsudku. Lidé s trojkou v numerologické mřížce jsou společenští a komunikativní. Stále mají nějaké nové nápady a vždy znovu se pídí po nových duševních výzvách. Číslu tři vládne Jupiter, který dává činorodou mysl a možnost seberealizace. Trojka v numerologii přináší energii fyzickou, psychickou i duchovní. V tarotu je trojka znamení Císařovny, což je ženská karta a symbolizuje životodárnou ženskou energii.

 

Share Button

Leave a Reply