Očista krevní lymfy, cév a kloubů

Nobillies

waterfall-1335791481hin

Vhodná kombinace bylin ve směsi čistí a detoxikuje lymfatický systém od usazenin a pro tělo škodlivých látek, dále posiluje slezinu a lymfatické uzliny. Při hubnutí pomáhá odvádět z buněk tuky, rozpouští usazené soli v orgánech a v kloubech, snižuje škodlivý cholesterol, čistí krevní řečiště a vytahuje usazené hleny z těla ven. V kombinaci s Paullines významně urychluje celý proces detoxikace těla a zvyšuje jeho účinky!

 

Obsah v balení: balení obsahuje 70g směsi z bylin na 3 měsíční kůru.

Účinnost: směs je nutné louhovat ve vroucí vodě 4-6 hodin, pak je velmi účinná.

Směs je prověřená lidmi, kteří dbají na očistu svého lymfatického systému

Nobilises  je vhodné doplnit  používáním tobolek Paullines, které navíc umocňují čistící proces v těle a mají mnoho další skvělých účinků!

Přesný návod k použití Vám zašleme emailem po úspěšném objednání produktu.

Další informace naleznete v článku ZDE!!

Chcete-li získat tuto unikátní směs bylin, vypište objednávkový formulář, který je dole a zaplaťte kartou nebo převodem na účet.

 objednat

Cena Nobillies je 177,- Kč za 70g směsi

Share Button

2 thoughts on “Očista krevní lymfy, cév a kloubů

  1. Dobrý den,
   váha daného člověka není v první chvíli až tak důležitá, důležité jsou pohnutky proč chce nálev z Nobilises užívat. Pokud chcete pročistit lymfatický systém a tím i celé tělo, pak Vám skutečně 70g bude stačit na 3 měsíce. V případě, že čaj – nálev chcete použít i k redukci hmotnosti, pak je to možné, ale potřebujete užívat dvojnásobné množství tohoto nálevu. Za normálních okolností Vám čaj z Nobilises pročistí lymfatický systém během tří měsíců 70g, pokud budete dodržovat navrhnutý způsob užívání.

   V případě, že potřebujete řešit i jiné věci co Vás trápí, můžete se podívat na tento dotazník https://docs.google.com/forms/d/1o2C2Krql1Qh4a54ToYjaMajuoUGmPmjL6gH6v7AYfpI/viewform?usp=send_form
   kde vám můžu odpovědět přesně.

Leave a Reply